Одержувачам житлової субсидії

Дата: 08.06.2023 13:06

Відповідно до пункту 78 Постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (зі змінами та доповненнями) після закінчення строку отримання житлової субсидії Пенсійним фондом України здійснюється призначення житлової субсидії на наступний період для домогосподарств, які отримували житлову субсидію у попередньому періоді, крім домогосподарств:

– у складі яких є внутрішньо переміщені особи;

– у складі яких кількість фактично проживаючих зареєстрованих (задекларованих) осіб менша, ніж кількість зареєстрованих осіб;

– які звертаються за призначенням житлової субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива;

– які орендують житлове приміщення для проживання і звертаються за житловою субсидією на оплату житлово-комунальних послуг.

Відповідно до пункту 44 Постанови заява та декларація про доходи та витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії можуть бути подані одним із способів:

– в електронній формі через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, мобільний додаток Пенсійного фонду України;

– засобами Порталу Дія;

– особисто до будь-якого сервісного центру Пенсійного фонду України;

– надіслані поштою на адресу територіального органу Пенсійного фонду за місцем проживання.

Відповідно до пункту 75 Постанови у разі подання заяви протягом двох місяців з початку опалювального (неопалювального) сезону житлова субсидія призначається з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання.

В інших випадках житлова субсидія призначається заявнику з дати подання заяви при умові наявності права на її отримання.

Головне управління Пенсійного фонду України

в Тернопільській області