Моменти із життя Шумської громади за тиждень

Дата: 06.06.2023 08:00

Моменти із життя Шумської громади за тиждень:

✅ Зразковий хореографічний ансамбль «Тополина» за керівництва Сніжани Паламар виступили у італійських містах Пезаро та Ферміньяно.

✅ Свято останнього дзвоника провели у закладах загальної середньої освіти громади.

✅ У Шумську на майданчику із штучним покриттям відбувся турнір з мініфутболу серед 6 команд.

✅У населених пунктах громади провели заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

✅ У парку «Соснина» влаштовано безкоштовну Wi-Fi точку доступу до інтернету.

✅ Здійснено підсипання та грейдерування доріг у селах Андрушівського старостинського округу.

✅ Встановлено новий шатровий дах на дитячо-юнацькій спортивній школі.

✅ Робочі групи у складі представників міської ради, ДСНС та поліції здійснили перевірку 35 споруд цивільного захисту на предмет безперешкодної доступності у будь-яку пору доби.

✅ Проведено І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед роїв закладів освіти середньої вікової групи «Джура-Сокіл».

✅ У селах Кордишів та Мирове проведено роботи з благоустрою: обкошування кладовищ, прибирання і фарбування дитячих майданчиків.

✅ У Шумській школі мистецтв відбувся святковий вечір, присвячений випускникам 2022-2023 навчального року.