Святкування Міжнародного дня захисту дітей

Дата: 01.06.2023 17:00

У Шумській громаді заходи до Міжнародного дня захисту дітей були проведені на різноманітних локаціях, щоб одночасно охопити якнайбільшу кількість дошкільнят та учнів. Проте, традиційно основні дійства відбувалися у міському парку.

Юні учасники свята спробували себе у ролі поліцейського, рятувальника, комбайнера, лікаря. Відвідували майстер-класи, розмальовували, будували, співали, брали участь у змаганнях з шашок, футболу, кікбоксингу та насолоджувалися святковим концертом – це далеко не повний перелік розваг для всіх охочих.

Дякуємо нашим захисникам за можливість прожити новий день, обійняти наших дітей та близьких, бути вдома на рідній землі. Дякуємо усім, що наповнили свято позитивними емоціями.