Прощання із Героєм Андрієм Панасюком

Дата: 14.05.2023 21:06

14 травня Шумська громада провела в останню путь 31-річного захисника Андрія Панасюка, який загинув 9 травня поблизу с. Спірне на Донеччині. На передовій він виконував обов’язки стрільця-помічника гранатометника стрілецького відділення.

Прощання із солдатом розпочалося у с. Тилявка, після того траурний кортеж вирушив до с. Залісці, у якому народився Андрій. Заупокійну панахиду за загиблим відслужили у церкві Покрови Пресвятої Богородиці. Під супровід оркестру жалобна процесія пройшла вздовж села до місцевого кладовища. Похоронили Героя під залпи пострілів почесної варти.

Секретар міської ради Сергій Габор від імені жителів громади висловив співчуття родині та близьким загиблого з приводу надзвичайно важкої втрати. У пам’яті всіх, хто знав Андрія, він назавжди залишиться відданим патріотом своєї країни, люблячим батьком двох діток та щирим другом.

Ще одне ім’я навічно вписане в історію нашої громади. Спочивай з Богом, воїне! Перемога неодмінно буде за Україною!

14 травня у Шумській громаді оголошено днем жалоби за загиблим.