Шумська громада попрощалася із Ярославом Швецем

Дата: 11.05.2023 15:00

Шумська громада попрощалася із 29-річним військовим Ярославом Швецем, який загинув 5 травня поблизу с. Мар’їнка на Донеччині. Наш земляк захищав Україну у складі десантно-штурмового батальйону на посаді «гранатометник».

Похорон відбувся у рідному селі Літовище. Віддати шану Герою прийшли рідні, представники влади, військовослужбовці та жителі громади. Панахиду відслужили у церкві Святого Іоанна Богослова. З усіма військовими почестями, під залпи почесної варти поховали бійця на сільському кладовищі.

Рідні та знайомі висловлюють найкращі слова про загиблого, про його незламність, щирість та доброту душі. Справжній патріот став на захист України ще у період антитерористичної операції та боровся за її свободу до останнього подиху. Через загарбницьку війну без брата залишилася велика родина, а без батька – двоє маленьких дітей. Світла пам’ять Герою та щирі співчуття близьким.

Сьогодні, 11 травня, у Шумській громаді оголошено днем жалоби.