Шумська громада у скорботі

Дата: 08.05.2023 14:00

У нашу громаду прилетіла сумна та болюча звістка… Під час виконання бойового завдання на території Донецької області 5 травня 2023 року загинув наш земляк - Швець Ярослав Степанович, 1993 року народження, уродженець с. Літовище. Призваний на військову службу Тернопільським РТЦК та СП.
Служив гранатометником, вірний військовій присязі хоробро захищав Україну та кожного з нас. Добрий та люблячий син, дбайливий чоловік, надійний друг та побратим, людина з великим серцем, який ніколи не уникав труднощів, а мужньо та хоробро долав їх. Важко підібрати слова, які б зараз могли заспокоїти згорьовану родину Героя. Молитвою, добрим словом, згадаймо воїна, який боронив рідну землю і віддав життя за Україну.
Висловлюємо щирі слова співчуття рідним та друзям загиблого. Вічна пам'ять та шана Герою!
Про зустріч тіла та чин поховання загиблого Героя повідомимо додатково.