У полеглого Героя народилася донечка

Дата: 31.03.2023 14:38

У Шумській громаді народилася дівчинка Поліна – дочка полеглого Героя Олега Бобко. Міський голова Вадим Боярський та староста Ірина Горобець завітали до рідного дому захисника у с. Кути із подарунками. Під час зустрічі поспілкувалися із дружиною та родичами Олега. Герой мріяв про світле та мирне життя в Україні. Тепер його продовження – дві маленькі донечки, під надійною опікою молодої матусі, дідуся та бабусь.

Олег Бобко народився 1995 року, командир відділення, молодший сержант. Захищав Україну з періоду антитерористичної операції. Коли розпочалася повномасштабна війна добровільно став на захист держави. 30 грудня загинув від ворожих обстрілів поблизу с. Веселе Донецької області.