Шумщина попрощалася із полеглими Героями

Дата: 26.03.2023 17:27

Сьогодні скорботний день для всіх жителів Шумщини. В останню дорогу провели полеглих Героїв – 46-річного старшого сержанта Вадима Липового та 28-річного майора Дмитра Чечика, які поклали своє життя за свободу та незалежність України.

У Спасо-Преображенському храмі у м. Шумськ собор священників ПЦУ відправив спільну заупокійну панахиду за загиблими. Вшанувати та попрощатися із Героями прийшли жителі громади, представники влади, військовослужбовці. Під супровід оркестру велелюдна жалобна процесія пройшла вздовж міста до нового кладовища. Востаннє нашим землякам віддали військові почесті.

Прощання було досить емоційним, оскільки Вадима та Дмитра знали жителі громади. Про обох звучали лише позитивні та щирі слова. Знайомі висловлюються про них найкращими словами, розповідають як про товариських, добрих, з особливою сміливістю та силою духу. Навіть у найскладніші моменти захисники намагалися підтримувати моральний дух побратимів.

Імена Героїв Вадима Липового та Дмитра Чечика назавжди вписані в історію Шумської громади та України. Низько схиляємо голови у глибокій скорботі. Надто дорогою ціною для нашої держави дається мирне життя.

Більше фото на сторінці ТОВ "Інформаційний центр "Новини Шумщини" за посиланням.