Шумщина зустріла загиблих Героїв

Дата: 25.03.2023 17:30

Жителі Шумської громади зі сльозами на очах зустріли полеглих Героїв – Вадима Липового та Дмитра Чечика.

Вадим Липовий народився 1976 року у с. Мирове. Проживав із сім’єю у Шумську, виховував сина. Старший сержант ніс службу у механізованому батальйоні. 18 березня свій останній бій захисник прийняв поблизу с. Оріхово-Василівка Донецької області. Отримав поранення під час ворожого обстрілу з танків, внаслідок дії вибухової хвилі та ураження осколками.

Дмитро Чечик народився 1994 року у с. Ходаки. Здобував військову освіту у Харкові та Кам’янець-Подільському. З 2018 року призваний на службу у ЗСУ. Майор, заступник командира танкового батальйону загинув 24 березня під час виконання бойового завдання поблизу с. Першотравневе Харківської області.

На площі Героїв Майдану у Шумську священники відслужили панахиду за загиблими Героями. Присутні зі сльозами на очах поклали квіти на труни. Міський голова Вадим Боярський висловив співчуття рідним та близьким з приводу надзвичайно важкої втрати.

Чин поховання полеглих Героїв відбудеться у неділю, 26 березня. Прощання розпочнеться о 9:30: із Вадимом Липовим в м. Шумськ, вул. Волинська, 93; із Дмитром Чечиком у м. Шумськ, вул. Лесі Українки, 2. Спільну заупокійну панахиду відслужать священники ПЦУ у Спасо-Преображенському храмі в м. Шумськ.

25-26 березня 2023 року в Шумській громаді оголошено днями жалоби.