Участь у проєкті "Розбудова стійкої системи громадського здоров’я"

Дата: 22.03.2023 20:03

Шумську громаду відвідала регіональна координаторка міжнародного проєкту "Розбудова стійкої системи громадського здоров’я" Оксана Луцька. Працюємо у напрямку покращення надання послуг у Шумському міському центрі первинної медико-санітарної допомоги, планується збільшити акцент на доступності послуг у віддалених населених пунктах, наданні психологічної допомоги та проведенні просвітницько-інформаційної роботи.
Вдячні міжнародним донорам і програмам за висловлену довіру та відбір нашої громади для участі у проєкті. Спільно зможемо подолати виклики, які особливо гостро починаємо відчувати у період повномасштабної війни.