Дата: 19.03.2023 09:00

Сьогодні День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення! Вітаю всіх причетних з професійним святом! З цієї нагоди напередодні свята зустрівся з колективом КП «Шумськкомунсервіс» та подякував за вкрай важливу та нелегку працю.
За 2021-2022 роки підприємство забезпечено важливою технікою: мініекскаватором; трактором МТЗ-80; вантажним автомобілем МАЗ; асенізаційним автомобілем МАN; сміттєвозом МАN;  фургоном MERCEDES. Дякую керівнику підприємства Володимиру Мацишину за достойний менеджмент!

міський голова Вадим Боярський