Шумська громада зустріла Героя Романа Корчемного

Дата: 15.03.2023 18:01

До рідного дому у с. Стіжок повернувся захисник – 19-річний Роман Корчемний, який загинув внаслідок мінометного обстрілу поблизу с. Білогорівка на Донеччині. Юнака в останні роки виховував дідусь, оскільки мама померла коли хлопцеві було 16. У січні 2023 року добровільно став на захист України та був прийнятий на військову службу за контрактом до ЗСУ.

На площі Героїв Майдану священники відправили панахиду за загиблим. Жителі громади попрощалися із Романом зі сльозами на очах, не стримуючи емоції. Траурний кортеж рушив до його рідного Стіжка, де вздовж усієї дороги від Шумська Героя зустрічали на колінах мешканці громади, щоб вшанувати пам’ять та провести в останню путь.

Односельчани висловлюють найкращі слова про Романа, про його щирість, доброту душі, дружелюбність та працьовитість. Вічна пам’ять і слава українському воїну!

Чин поховання відбудеться у четвер, 16 березня, об 11 годині у церкві Преображення Господнього с. Стіжок.  16 березня 2023 року в Шумській громаді оголошено днем жалоби.