Зустріч полеглого Героя Михайла Бондарука

Дата: 14.03.2023 15:20

Війна продовжує забирати життя українців, які відважно стали на захист рідної землі від ворожих окупантів. Зі сльозами на очах та почуттям важкої втрати мешканці Шумської громади зустріли тіло полеглого Героя – 39-річного Михайла Бондарука.

Наприкінці липня 2022 року житель с. Боложівка був призваний на військову службу. Гідно виконував обов’язки механіка-водія механізованого батальйону. Наш земляк загинув 1 березня внаслідок ворожого обстрілу у смт Білогорівка Луганської області. Знайомі та близькі його згадують, як людину із добрим серцем та відкритою душею.

На площі Героїв Майдану священники відправили панахиду за полеглим військовослужбовцем. Пізніше траурний кортеж рушив до рідної домівки Героя, де вздовж усієї дороги його зустрічали односельчани.

Чин поховання та віддання військових почестей відбудеться у середу, 15 березня, об 11 годині у церкві Покрови Божої Матері с. Боложівка.

Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого захисника та схиляємо голови у скорботі. 15 березня 2023 року в Шумській громаді оголошено днем жалоби.