День українського добровольця

Дата: 14.03.2023 14:44

14 березня наша держава відзначає День українського добровольця. Вшановуємо людей, які не були військовими за професією, але в критичний для держави момент добровільно взяли до рук зброю, щоб захистити країну.
У Публічній бібліотеці Шумської міської ради була проведена літературно-музична композиція, яка відновила у пам’яті події від 2014 року. Присутні згадали захисників з Шумщини та вшанували пам’ять загиблих Героїв хвилиною мовчання.
Міський голова Вадим Боярський розповів учасникам заходу як з першого дня повномасштабної війни жителі громади поверталися з-за кордону, пропонували допомогу, проявляли щирий патріотизм та бажання жити у вільній державі.
Усім, хто ризикуючи власним життям, з честю і гідністю виконує свій громадянський та військовий обов’язок, мужньо протистоїть агресору – низький уклін. Ми пишаємося Вами! Кожним, хто прийняв мужнє рішення стати на захист держави!
Обовʼязково переможемо. Слава Україні!