Публічне представлення інформації про виконання міського бюджету за 2022 рік

Дата: 14.03.2023 14:00

14 березня 2023 року у залі засідань міської ради відбулося публічне представлення інформації про виконання бюджету міської територіальної громади за 2022 рік.

Начальник фінансового управління міської ради Галина Кирея поінформувала, що порівнюючи з 2021 роком власні доходи міського бюджету збільшились на 29256,4 тис. грн (на 36,9%). Бюджет виконувався у непростих умовах військового стану в країні, однак ріст надходжень пов’язаний із збільшенням на 4% зарахування ПДФО до бюджету громади, ріст надходжень від оренди земель тощо. Забезпечено всі соціальні виплати з бюджету у повному обсязі.

Також про використання коштів за бюджетними програмами проінформували головний бухгалтер управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Алла Панасюк, головний бухгалтер фінансового управління Інна Блажеюк, начальник відділу бухгалтерського обліку міської ради Ольга Хвесюк, головний бухгалтер служби у справах дітей Ірина Байрак, які детально розповіли присутнім про виконання бюджетних програм за кожним напрямком видатків.