Шумська громада у скорботі

Дата: 11.03.2023 17:00

Чорною звісткою оповитий сьогоднішній день в Шумській громаді. Жорстока війна забрала життя нашого захисника, світлої та сильної Людини, солдата, механіка-водія Михайла Ілліча Бондарука, 1983 року народження, жителя с. Боложівка.

Загинув Герой 1 березня 2023 року в бою за нашу Батьківщину на Луганщині, проявивши стійкість та мужність. Михайло завжди був взірцем мужності, мудрості, патріотизму, достойно і з честю проходив усі життєві шляхи.

Глибокий сум і біль поселився у серцях кожного жителя громади. Небеса забирають найкращих. Висловлюємо щирі слова співчуття рідним загиблого. Вічна Пам'ять та шана Герою!

Про зустріч тіла захисника та чин поховання повідомимо додатково.