Проводяться громадські обговорення

Дата: 09.03.2023 09:40

Згідно рішення 33 сесії Шумської міської ради VIІІ скликання від 24 січня 2023 року №4615 з 09 березня 2023 року по 08 квітня 2023 року проводяться громадські обговорення з розроблення детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,70 га, яка знаходиться за адресою: вул. Підгірна, с. Тилявка, Кременецького району, Тернопільської області для зберігання сільськогосподарської продукції, відповідно до державних будівельних норм, стандартів і правил.

Громадські слухання будуть проводитись 24 березня 2023 року о 10 год в м. Шумськ, вул. Івана Франка, 30, у залі засідань.

Замовником детального плану території є Шумська міська рада.

Відповідальним за розроблення та фінансування детального плану території є: Пасєка Микола Євдокимович.

Розробником детального плану території є ФОП Орловський І.В.

З детальнішою інформацією щодо даної документації можна ознайомитись на сайті Шумської громади:  в рубриці «Відділ архітектури та містобудування», підрубрика «Громадські обговорення».

Свої пропозиції, зауваження можна подавати у письмовій формі за адресою: м. Шумськ, вул. Українська, 59, каб. 403.