Шумщина провела в останню путь загиблого Героя

Дата: 27.02.2023 18:22

Шумщина провела в останню путь 44-річного Сергія Бутенка, який загинув 21 лютого внаслідок мінометного обстрілу поблизу с. Берестове на Донеччині. Військовослужбовець віддав своє життя за право українців жити у вільній країні, залишивши у смутку дружину та дітей.

У Спасо-Преображенському храмі у м. Шумськ священнослужителі помолилися за упокій душі полеглого Героя. Під супровід оркестру велелюдна жалобна процесія пройшла вздовж міста до кладовища. Востаннє нашому земляку віддали військові почесті.

Рідні та знайомі висловлюють найкращі слова про загиблого, про його щирість, доброту душі та любов до України. Він пішов на війну за покликом серця і боровся за перемогу до останнього подиху. Надто дорогою ціною для нашої держави дається мирне життя.

Вічна та світла пам’ять вірному Захиснику України!