Трагічна звістка сколихнула Шумську громаду

Дата: 22.02.2023 20:20

Трагічна звістка сьогодні сколихнула Шумську громаду… Під час виконання службових обов'язків 21 лютого 2023 року загинув наш земляк Бутенко Сергій Сергійович, 1978 року народження, житель м . Шумськ.

Сергій був вірним товаришем і побратимом, доброзичливою людиною, люблячим сином, чоловіком та батьком. Патріот, який любив Україну і з перших днів війни став на її захист. Він чітко та самовіддано виконував поставлені бойові завдання, щоб його рідні та близькі були у безпеці, щоб усі ми жили під мирним небом у вільній державі!

Схиляємо голови в глибокій шані перед подвигом нашого Героя! Загибель Сергія стала важкою втратою не лише для його родини, а й для всієї нашої громади. Висловлюємо щирі слова співчуття рідним загиблого. Вічна пам'ять та шана Герою!

Про зустріч тіла нашого Героя та чин поховання повідомимо додатково.