Попрощалися із захисником Миколою Юрчуком

Дата: 10.02.2023 17:00

Шумщина провела в останню путь 43-річного військовослужбовця Миколу Юрчука, який загинув 5 лютого у с. Новоселівка на Донеччині. Попрощатися із солдатом прийшли сотні жителів громади.

У Спасо-Преображенському храмі у м. Шумськ священнослужителі помолилися за упокій душі воїна. Під супровід оркестру жалобна процесія пройшла вздовж міста до кладовища. Прощалися із воїном під звуки повітряної тривоги. Поховали шумчанина під залпи почесної варти та мелодію гімну України. Востаннє нашому земляку віддали військові почесті. Матері загиблого бійця вручили Прапор України, яким була вкрита труна.

Шумська громада розділяє з рідними та близькими біль втрати. Світла пам'ять воїну Миколі. Ми завжди будемо залишатися перед загиблими захисниками у неоплаченому боргу.

Сьогодні, 10 лютого, у Шумській громаді оголошено днем жалоби за загиблим військовим.