Центр «Спільно. Точка зустрічі» від UNICEF

Дата: 30.01.2023 20:00

Черговий міжнародний проєкт реалізовуємо в Шумській громаді. 30 січня у Шумську розпочав свою діяльність центр «Спільно. Точка зустрічі» від Дитячого фонду ООН (UNICEF), координатором дитячої точки є Іванна Мармонтова. Для жителів та гостей громади послуги будуть надаватися безкоштовно.

«Спільно. Точка зустрічі» створена як безперечний простір для дитини та всієї родини, з креативним підходом для організації дозвілля, з можливістю надання соціально-психологічної, юридичної підтримки. У центрі неповнолітні повинні перебувати у супроводі дорослих. Для дітей будуть організовуватися розвиваючі ігри, майстер-класи. У цей час родичі матимуть змогу зарядити мобільні пристрої, випити каву або чай, скористатися безкоштовним інтернетом.

«СпільноТочка» знаходиться на першому поверсі адмінбудинку в м. Шумськ, вул. Українська, 59. Працюватиме щодня без вихідних з 9:00-18:00. Для того, щоб слідкувати за анонсами подій підписуйтесь на телеграм-канал http://t.me/unicefshumsk.