Відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Дата: 26.01.2023 15:00

Інформація про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

26 січня 2023 року о 12:30 в приміщенні малого залу Шумської міської ради відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності, площею 0,1700 га, (кадастровий номер - 6125810100:01:003:0158), місцезнаходження: Тернопільська область, Кременецький район, місто Шумськ, вулиця Заводська.

У конкурсі взяли участь два учасники, які є суб’єктами оціночної діяльності у сфері оцінки земель: ФО-П Мацьків Ольга Геннадіївна та державне підприємство «Тернопільський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою».

Переможцем конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності площею 0,1700 га, (кадастровий номер - 6125810100:01:003:0158), місцезнаходження: Тернопільська область, Кременецький район, місто Шумськ, вулиця Заводська було обрано державне підприємство «Тернопільський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою».