Проводяться громадські обговорення

Дата: 20.01.2023 13:00

Згідно рішення 30-ї сесії Шумської міської ради VIІІ скликання від 28.10.2022 року № 2586 з 20 січня 2023 року до 19 лютого 2023 року проводяться громадські обговорення щодо розроблення детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,25 га, яка знаходиться за адресою: село Бриків, провулок Український, Кременецького району Тернопільської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), відповідно до державних будівельних норм, стандартів і правил.

Громадські слухання будуть проводитись 07 лютого 2023 року о 10 год в м. Шумськ, вул. Івана Франка, 30, у залі засідань.

Замовником детального плану території є Шумська міська рада.

Відповідальним за розроблення та фінансування детального плану території є: Шмигель Володимир В’ячеславович.

Розробником детального плану території є - ПП «АРТ-ДЕКО».

З детальнішою інформацією щодо даної документації можна ознайомитись на сайті Шумської громади: в рубриці «Відділ архітектури та містобудування», підрубрика «Громадські обговорення».

Свої пропозиції, зауваження можна подавати у письмовій формі за адресою: м. Шумськ, вул. Українська, 59, каб. 403.