До рідного дому у с. Вілія повернувся загиблий Герой

Дата: 15.01.2023 17:00

До рідного дому у с. Вілія повернувся ще один Герой – 22-річний захисник Олександр Дацюк. Старший солдат загинув 12 січня поблизу с. Торське на Донеччині, обороняючи державу від російських окупантів. Відважний боєць відрізнявся патріотизмом та любов’ю до Батьківщини, він ще з 2019 року служив у Збройних силах України. У період повномасштабної війни пройшов важкі випробування у зоні бойових дій.

Шумська громада зустріла траурний кортеж із тілом полеглого «живим коридором», на колінах та зі скорботою на очах. На центральному шляху при в’їзді у Шумську громаду священники відправили заупокійний молебень.

У скорботі та молитві низько схиляємо голови, вшановуючи пам’ять вірного сина України. Важко усвідомлювати, що знову втрачаємо найкращих.

Чин поховання та віддання військових почестей відбудеться у понеділок, 16 січня, об 11 годині у с. Вілія.

16 січня 2023 року в Шумській громаді оголошено днем жалоби.