Шумщина втратила ще одного сина...

Дата: 30.12.2022 17:00

З сумом повідомляємо, що близько 15:00 год. 24 листопада під час бойового зіткнення з силами противника в районі населеного пункту Бахмутське Донецької області отримав поранення головний сержант, наш земляк Роман Ананійович Мельничук, 1974 року народження, житель с. Сураж.
Лікарі боролись за його життя. На жаль, 29 грудня 2022 року після тривалої боротьби за життя він помер.
Роман з тих, з ким можна було спокійно виходити на бойові завдання, бо точно знали, що він прикриє. Позитивний, спокійний, працьовитий, добрий, врівноважений, завжди виконував поставлені бойові завдання. Патріот, який любив Україну і став на її захист!
На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. У цю гірку мить розділяємо горе сім’ї загиблого та разом з ними схиляємо голову в глибокій скорботі.
Вічна пам’ять і слава українському Герою, який захищав Батьківщину та кожного з нас!
Про зустріч тіла нашого Героя та чин поховання повідомимо додатково.