Автівки для захисників з Шумської громади

Дата: 28.12.2022 12:00

Три автівки для захисників з Шумської громади доставили у Донецьку область керівник ГО «Схід та Захід єдині» Володимир Каніщев, міський голова Вадим Боярський, староста Ігор Добрусь та волонтери Ігор Костюк і Юрій Ніколайчук.
Одну із машин – позашляховик «Nissan X-Trail» – придбали частково за кошти, що зібрали під час благодійного заходу у парку «Соснина» та за благодійні внески працівників установ міської ради (100 тис. грн) і за кошти надані ГО «Схід та Захід єдині».
Волонтери підшукали закордоном необхідну модель авто, що за своїми технічними показниками відповідає потребам військових для виконання завдань. Здійснили професійний огляд та ремонт транспортного засобу, завантажили усім необхідним. Під час поїздки зустрілися із земляками та передали ключі для жителя с. Сураж.
Детальніше про організацію поїздки та фото на ФБ сторінці громадської організації за посиланням
.