Сумна звістка сколихнула Шумську громаду

Дата: 06.12.2022 20:10

Знову сумна звістка сколихнула Шумську громаду. У війні з російськими окупантами загинув 32-річний сержант Тимофій Анатолійович Антощук, Під час боїв під Бахмутом Донецької області отримав поранення, а помер у м. Дніпро 27 листопада 2022 року.

Тимофій народився та виріс у с. Шумбар. Одружився та проживав із дружиною і сином у Тернополі. Близькі висловлюють лише найкращі слова про загиблого, відзначають його патріотизм, щирість, доброту. Низькій уклін батькам за гідне виховання сина!

Шумська громада висловлює щирі співчуття родині загиблого Героя Тимофія. Вічна пам'ять і слава воїну, який віддав своє життя за кожного із нас та за Україну.