Акція «16 днів проти насильства»

Дата: 04.12.2022 08:20

У Шумській громаді з 25 листопада до 11 грудня проходить щорічна акція «16 днів проти насильства». Представники різних установ та соціальні служби провели зустрічі з школярами та учнями професійно-технічного училища. Декілька заходів організовано у Публічній бібліотеці, у якій діє фотовиставка «Не мовчи – зупини».

Проведення акцій – це нагода ще раз нагадати громадськості про існування у суспільстві проблем дискримінації, булінгу, приниження.

Якщо Ви стали жертвою насильства або знаєте таких людей, звертайтеся у Консультативну службу первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі за адресою: м. Шумськ, вул. Українська, 59, адмінбудинок, каб. 122-123.