Провели в останню путь захисника Андрія Прокопчука

Дата: 02.12.2022 20:35

У Шумській громаді провели в останню путь 36-річного військовослужбовця Андрія Прокопчука, який загинув 27 листопада 2022 року у боях з російським агресором поблизу с. Роздолівка Донецької області.

Панахиду за загиблим солдатом відслужили у с. Андрушівка у Церкві Святителя Миколая Чудотворця. Поховали на місцевому кладовищі з усіма почестями під залпи почесної варти та Державний Гімн у виконанні військового оркестру. Матері Андрія вручено Прапор України, яким була вкрита труна, та Пам’ятний лист від головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Вічна пам’ять і шана усім, хто ціною власного життя захищає майбутнє нашої держави! Щирі співчуття близьким! Вічна слава Герою!

Сьогодні, 02 грудня, у Шумській громаді оголошено днем жалоби за загиблим військовим.