«Живим коридором» зустріли захисника

Дата: 02.12.2022 00:26

«Живим коридором» зустріли жителі Шумської громади тіло земляка, 36-річного військовослужбовця Андрія Прокопчука. Він загинув 27 листопада у Донецькій області. Перший заупокійний молебень священники відслужили на площі Героїв Майдану.

Неймовірний сум та сльози на очах були у присутніх, оскільки Андрій загинув за кожного з нас та за майбутнє України. У багатьох в пам’яті він назавжди залишиться молодим, енергійним та товариським.

Чин поховання та віддання військових почестей відбудеться у п’ятницю, 2 грудня, об 11 годині у с. Андрушівка. Прощання із українським захисником відбудеться у Церкві Святителя Миколая Чудотворця.

2 грудня 2022 року в Шумській громаді оголошено днем жалоби.