Шумська громада зустріла загиблого Героя

Дата: 24.11.2022 20:00

24 листопада Шумська громада зустріла живим коридором загиблого Героя – 50-річного військовослужбовця Юрія Ожоганича. На площі Героїв Майдану священники відправили заупокійний молебень.

Міський голова Вадим Боярський від імені жителів громади висловив співчуття родині з приводу надзвичайно важкої втрати – чоловіка та батька 5 дітей, який з 2015 року спільно із синами захищав територіальну цілісність нашої держави. Подякував усій сім’ї за патріотизм, любов до Батьківщини та щирість душі.

Чин поховання та віддання військових почестей відбудеться у п’ятницю, 25 листопада, об 11 годині у с. Потуторів. Заупокійна панахида відбудеться у Церкві Покрови Пресвятої Богородиці. Від будинку міської ради буде відправлятися автобус о 10:30 год.

25 листопада 2022 року в Шумській громаді оголошено днем жалоби.