Конкурс з визначення виконавця послуг

Дата: 21.11.2022 12:00

Оголошення

про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Шумської міської територіальної громади Тернопільської області

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:

Шумська міська рада, 47100, м. Шумськ, вул. Українська, 59, Кременецький район, Тернопільська область; тел. 0673661573.

2. Перелік послуг:

Послуги зі збирання, вивезення, розміщення, захоронення твердих побутових, великогабаритних та ремонтних відходів, рідких побутових відходів що утворюються на території міста Шумськ та населених пунктів Шумської міської територіальної громади.

3. Прізвище, посада та номери телефонів осіб, уповноважених здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу:

Макаревич Олександр Львович – голова конкурсної комісії.

Онофрійчук Василь Миколайович – секретар конкурсної комісії. Тел. 0982744731.

4. Способи, місце отримання конкурсної документації:

Особисто (з 8:00 до 17:00 год., крім вихідних) або надсилати поштою рекомендованим листом за адресою: 47100, м. Шумськ, вул. Українська, 59, каб. 315, Кременецький район, Тернопільська область.

5. Способи, місце та кінцевий термін подання конкурсних пропозицій:

Конкурсні пропозиції учасників повинні подаватися в одному екземплярі, в паперовому вигляді в опечатаному конверті, який повинен бути належним чином промаркований з обов’язковим зазначенням найменування і адреси Організатора конкурсу, назви конкурсу відповідно до оголошення про проведення конкурсу, а також назва Учасника конкурсу, його юридична адреса, номери контактних телефонів. Пропозиція друкується та підписується Учасником або особою, повноваження якої оформлені належним чином. Такі повноваження зазначаються у письмовому дорученні, що входять до складу конкурсної пропозиції. Всі сторінки конкурсної пропозиції мають бути завірені печаткою Учасника та підписом уповноваженої особи.

Конкурсна документація повинна бути зброшурована, мати нумерацію сторінок та реєстр наданих документів.

Термін подання – до 20 грудня 2022 року включно.

6. Місце, день та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями:

Місце: Шумська міська рада, м. Шумськ, вул. Українська, 59, каб. 315.

Дата та час: 23 грудня 2022 року о 14:30 год.