Шумська громада зустріла Героя

Дата: 20.11.2022 19:00

До рідного дому у с. Цеценівка повернувся ще один Герой – 43-річний захисник Сергій Балагуда. Він загинув 28 жовтня на Донеччині, обороняючи державу від російських окупантів.

Шумська громада зустріла траурний кортеж із тілом полеглого живим коридором, на колінах та зі скорботою на очах. Сотні людей прийшли, щоб віддати шану українському захиснику. На центральному шляху при в’їзді у Шумську громаду священники відправили заупокійний молебень.

У скорботі та молитві низько схиляємо голови, вшановуючи пам’ять вірного сина України. Важко усвідомлювати, що знову втрачаємо найкращих.

Чин поховання та віддання військових почестей відбудеться у понеділок, 21 листопада, о 10:30 годині у с. Цеценівка. 21 листопада в Шумській громаді оголошено днем жалоби.