Важка втрата у Шумській громаді

Дата: 15.11.2022 14:00

І знову важкий біль… І знову тяжка втрата у Шумській громаді…
З глибоким сумом повідомляємо, що у боях за Україну загинув Балагуда Сергій Юрійович, 1979 року народження, житель села Цеценівка. Він самовіддано став на захист рідної землі та до останнього безстрашно боровся із російським окупантом. Призваний на військову службу під час мобілізації 28 серпня 2022 року, служив стрілцем-санітаром 9-ої парашутно-десантної роти. Загинув Герой від отриманих поранень несумісних з життям 28 жовтня поблизу населеного пункту Новосадове Краматорського району Донецької області.
Сергій був товариським, працьовитим і відповідальним. Добрий та люблячий син, чоловік та батько, він з теплотою турбувався про своїх рідних, близьких та друзів.
Ціною свого життя він здійснив найбільший подвиг справжнього чоловіка - віддав своє життя за цілісність і незалежність України. Ми низько схиляємо голову перед загиблим, розділяємо біль втрати з рідними, близькими та друзями.
Вічна пам’ять та шана Герою!
Про зустріч тіла загиблого Героя та чин поховання буде повідомлено згодом.