Благодійний фонд «Діти Героїв»

Дата: 14.11.2022 17:00

Благодійний фонд «Діти Героїв» забезпечує дітей, які втратили внаслідок війни одного або обох батьків, засобами обігріву та теплим одягом.

Фонд активно шукає підопічних, щоб допомоги їм пережити втрату найрідніших та забезпечити необхідними речами. Зважаючи на критичні проблеми з опаленням, пріоритетним напрямком підтримки стало забезпечення неповнолітніх теплим одягом, обігрівачами та дровами.

Фонд надає допомогу у 6 напрямах: психологічна, юридична, фінансова, медична, екстрена допомога та соціалізація. Організація супроводжує дітей аж до їх повноліття.

Для того, щоб стати підопічним БФ «Діти Героїв» потрібно заповнити форму за посиланням (http://surl.li/drqli) та надати перелік необхідних документів:

- паспорт та ідентифікаційний код матері/батька або опікуна;

- свідоцтво про народження дитини (дітей);

- свідоцтво про смерть батька/матері (або лікарський висновок про смерть; документ з військової частини, що підтверджує смерть; указ Президента України про присвоєння звань «Герой України», «За мужність»… з позначкою «посмертно»);

- IBAN (міжнародний номер банківського рахунку);

- згоду на обробку персональних даних.

Додаткова інформація: тел. 0442475788; ел. пошта contact@childrenheroes.org.