Зустріч загиблого Героя

Дата: 12.11.2022 21:40

Жителі Шумської громади живим коридором зустріли траурний кортеж із тілом 23-річного Героя Романа Затворнюка, який загинув 9 листопада, обороняючи державу від російських окупантів на Донеччині. Сотні людей вийшли із квітами, запаленими лампадками та прапорами у руках, щоб віддати шану українському захиснику. На центральному шляху при в’їзді у Шумську громаду священники відправили перший заупокійний молебень.

До рідного дому у с. Цеценівка повернувся найстарший із 4 синів, який був призваний для захисту Батьківщини у березні 2022 року. Рідні та односельчани висловлюють найкращі слова про загиблого, про його щирість, доброту душі та дружелюбність.

Чин поховання та віддання військових почестей відбудеться у неділю, 13 листопада, о 12 годині у с. Цеценівка. Заупокійна панахида відбудеться у Свято-Георгіївській каплиці.

13 листопада 2022 року в Шумській громаді оголошено днем жалоби.