Вітання із Днем Незалежності Польщі

Дата: 11.11.2022 08:00

Дорогі польські друзі!

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого державного свята – Дня Незалежності Польщі!
Широкомасштабна війна в Україні викликала новий етап у взаємодії міст-побратимів Отвоцьк (Польща) та Шумськ.
Як ніколи, ми відчуваємо підтримку та допомогу багатьох громадян міста Отвоцька: у воєнний час ми отримуємо десятки гуманітарних вантажів від простих жителів у вигляді продуктів харчування, одягу, медикаментів та інших засобів першої необхідності.
Щиро вдячні раді міста Отвоцьк за усі гуманітарні вантажі, включаючи автомобіль, за підтримку наших людей, які вимушено залишили свої домівки і знайшли прихисток на території вашої громади.
Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.
Приємно, що за час співпраці на центральному флагштоці міста Шумськ було піднято прапор міста Отвоцьк, а в місті Отвоцьк – встановлено герб Шумська.
Особливо у річницю налагодження співпраці між нашими містами, від імені громадськості, депутатського корпусу та від себе особисто хочу подякувати Вам, пане Ярославе Маргельські, за самовіддану участь – особисту і професійну – для розвитку культурних та дружніх зв’язків між нашими народами.
Дякую Вам за укріплення співпраці та побратимських зв’язків між нашими містами Отвоцьк та Шумськ. Бажаю мешканцям Отвоцька міцного здоров’я, щастя, успішної праці!

Вадим Боярський