Шумська громада знову у скорботі

Дата: 10.11.2022 20:00

Шумську громаду сколихнула сумна звістка. Від отриманих поранень поблизу населеного пункту Торське Лиманського району на Донеччині, під час безпосередньої участі у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави, 9 листопада 2022 року у госпіталі від поранень помер житель села Цеценівка Роман Михайлович Затворнюк, 1999 року народження.
Борець за правду, чесний та відважний Роман не зміг залишатись осторонь та пішов боронити рідну землю, хоч дома і чекали батьки, брати та кохана дівчина. Роман назавжди залишиться в пам'яті рідних та друзів, як веселий, щирий і надійний друг та побратим, людина з великим серцем, добрий та справжній патріот.
Вічна пам'ять та шана Герою! Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та друзям Романа.
Про зустріч тіла померлого та чин поховання буде повідомлено згодом.