Персональна виставка художника Михайла Грицаюка

Дата: 10.11.2022 15:00

У Публічній бібліотеці діє персональна виставка художника Михайла Грицаюка «Осінній подих еN-ого побачення». Представлені 26 картин, які виконані у різних жанрах.
Відвідувачі мали змогу особисто познайомитись із митцем, поспілкуватися, задати питання щодо його творчості та напрямків діяльності. Що цікаво, шумчанин здійснює підрахунок своїх картин, кількість яких перевищує число 3500. Зазвичай Михайло Грицаюк малює великі картини на замовлення.
Українські пейзажі, міські провулки, ошатні сільські вулиці художник зображує не лише на полотнах, а й на стінах приватних будинків. Вони захоплюють простотою і вражають своєю незвичайністю.
Запрошуємо жителів та гостей громади відвідати виставку, що діятиме до кінця листопада, вхід вільний. Усі бажаючі можуть залишити свої відгуки-побажання.