«Алея пам’яті»

Дата: 14.10.2022 10:32

«Алею пам’яті» присвячену Героям – жителям Шумської громади, полеглим у період повномасштабної війни, відкрили у Шумську на площі Героїв Майдану. Також біля адмінбудинку встановили 5 флагштоків.

У День захисників та захисниць України під супровід Державного Гімну військовослужбовці урочисто підняли прапори України, ОУН-УПА, Євросоюзу, Шумська та міста-побратима Отвоцька. Міський голова Вадим Боярський подякував родинам загиблих військовослужбовців за подвиг Героїв.

Ми маємо усвідомлювати, якою ціною досягається перемога України! Імена та фото полеглих воїнів повинні закарбуватися не тільки на стелах, а й в серцях тисяч українців.

Честь і хвала всім тим, хто стоїть на варті незалежності нашої держави, мужньо її оберігає. Слава Україні!