Громада попрощалася із Сергієм Руденьким

Дата: 10.10.2022 15:00

Сьогодні Шумська громада попрощалася із захисником – 38-річним військовим Сергієм Анатолійовичем Руденьким. Народився він у Коськові Шепетівського району Хмельницької області. Навчався та проживав у Залісцях – у рідному селі матері. Працював трактористом у ТОВ «Бриківське». У березні Сергія Руденького призвали на службу у ЗСУ. Загинув 3 жовтня внаслідок мінометного обстрілу у Донецькій області під час виконання бойового завдання.

Панахиду відслужили у с. Залісці у церкві Покрови Пресвятої Богородиці. Поховали Героя на місцевому кладовищі з усіма почестями під залпи почесної варти та Державний Гімн у виконанні військового оркестру.

Шумська громада висловлює щирі співчуття рідним, близьким та бойовим побратимам, бажаємо сил вам витримати біль тяжкої втрати. Наші захисники і захисниці відважно виборюють рідну Батьківщину, але, на жаль, багато з них ціною власного життя. Спочивай з миром, Герою!

10 жовтня у Шумській громаді оголошено днем жалоби за загиблим військовим Сергієм Руденьким.