350 продуктових пакетів передано для людей похилого віку

Дата: 01.10.2022 12:22

350 продуктових пакетів вручили підопічним КУ «Центр надання соціальних послуг» з нагоди Дня людей похилого віку. Шумська міська рада висловлює щиру подяку благодійникам, приватним підприємцям та їх колективам, а саме: ТОВ «Агроюніт Захід», ПП Півовар В.П., ПП Петрук С.М., ПП «Шумськ Хліб»., ПП Янюк Г.І., Янюк А.І., ПП Іванчук П.А., ФОП Давидюк, Благодійній організації «Тернопільське благодійне товариство «100% життя» за надання благодійної допомоги одиноким особам похилого віку та людям з обмеженими функціональними можливостями. Ваша допомога є важливою для людей, які перебувають в складній життєвій ситуації.