Вітання з Всеукраїнським днем бібліотек

Дата: 30.09.2022 15:11

У Всеукраїнський день бібліотек міський голова Вадим Боярський та начальник управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Алла Ніколаєва привітали працівників Публічної бібліотеки Шумської міської ради з професійним святом та побажали успіхів у цій благородній просвітницькій справі. Подарували книги для поповнення фонду книгозбірні.

Міський голова вручив подяки працівникам бібліотеки та подякував за активну громадську позицію і волонтерську діяльність. За чашкою чаю обговорили плани щодо розвитку. Приємно відзначити, що колектив відрізняється наполегливістю та шукає будь-які можливості для втілення своїх ідей.