Промоакція «Нація, яка читає – непереможна»

Дата: 29.09.2022 15:42

Публічна бібліотека Шумської міської ради провела промоакцію «Нація, яка читає – непереможна». У вестибюлі адмінбудинку працівниці бібліотеки пропонували відвідувачам ознайомитися з новими друкованими виданнями, які надійшли у фонд.

Також нагадуємо, що до 10 жовтня триває благодійна акція «Ворожу літературу – на макулатуру, а гроші – на ЗСУ». Жителі громади уже принесли понад 175 кг книг, які відправляться на переробку.

Закликаємо мешканців Шумщини звільнити полиці своєї домашньої бібліотеки від російської літератури. Усі виручені кошти будуть спрямовані для забезпечення потреб військовослужбовців нашої громади.