Допомога від міста-побратима Отвоцьк (Польща)

Дата: 29.09.2022 09:00

26-27 вересня міський голова Вадим Боярський з офіційним візитом відвідав місто-побратим Отвоцьк у Польщі. Наприкінці червня очільник громади звернувся до Ярослава Маргельські проханням про допомогу. У Шумської громади виникла значна потреба у сміттєвозі.
Під час сесії міської ради Отвоцка автомобіль MAN TGS для вивезення твердих побутових відходів передали для Шумщини. Транспорт вдалося отримати завдяки допомозі від Яцека Рослана, голови правління «Remondis Otwock».
У ході візиту Вадим Боярський також поспілкувався із депутатами міської ради. Подякував Президенту міста, голові ради за постійну підтримку Шумської громади, українських військових та людей, які постраждали внаслідок агресії російської федерації. Відвідав новозбудовану сучасну школу, приватний медичний центр ортопедії.
Також обговорили плани щодо подальшого співробітництва та обміну досвідом у сфері управління громадами, взаємних візитів.