Тернопільська область, Кременецький район

Автоматичний біохімічний аналізатор для лабораторії

Дата: 17.09.2022 17:14

Фото без опису

Лабораторія Шумської міської лікарні отримала автоматичний біохімічний аналізатор. Обладнання придбане за частину коштів виручених з продажу старої будівлі стоматології. Аналізатор дасть змогу покращити якість надання медичних послуг.

Завдяки кваліфікованій роботі керівників Андрія Бобровського та Юрія Тхорика медичні установи Шумської громади змінюються не лише ремонтами у дитячому, терапевтичному, неврологічному, хірургічному відділеннях, анестезіології та інтенсивної терапії, у центрі первинної медико-санітарної допомоги; не лише новим численним обладнанням, а й бажанням підвищувати медичними працівниками свої професійні навички.

Кількість громадян, яким надаються медичні послуги, збільшилася, зокрема за рахунок жителів сусідніх громад з різних областей. Приємно, що про заклади охорони здоров’я Шумської громади почали говорити як про приклад прогресивного розвитку.