Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Дата: 12.09.2022 15:15

Шумська міська рада оголошує конкурс по відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки майна

Об’єкт оцінки: нежитлове приміщення, лазня. Загальна площа 86,8 кв.м.

Місцезнаходження об’єкта: Тернопільська область, Кременецький район, село Людвище, вулиця Б. Хмельницького, 43.

Мета проведення оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта з метою його продажу в порядку приватизації.

Замовник: Шумська міська рада.

Підстава: рішення Шумської міської ради від 09 вересня 2022 року № 4344 «Про надання дозволу на відчуження майна комунальної власності, нежитлового приміщення – лазні».

До участі у конкурсі допускаються претенденти, які є суб’єктами оціночної діяльності у сфері оцінки майна та діють на підставі сертифікатів суб’єкта оціночної діяльності відповідно до вимог Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні»,

На конкурс претендентом подається конкурсна документація в запечатаному конверті, яка складається із наступних документів:

- заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності;

- копія установчого документа учасника;

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;

- письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено до проведення робіт з оцінки майна, підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;

- копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності;

- інформація про учасника (документ, який містить відомості про учасника щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція подається в запечатаному конверті, в якій зазначається строк виконання робіт (у календарних днях).

Пропозиція щодо ціни надання послуг з оцінки подається з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно із законом та із врахуванням вартості рецензії на звіт про оцінку майна.

Конкурсна документація претендента подається в запечатаному конверті за 4 робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).

На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи - підприємця, який подає конкурсну документацію.

Конкурс відбудеться 29 вересня 2022 року о 11:00, в приміщенні малого залу Шумської міської ради за адресою: Тернопільська область, місто Шумськ, вулиця Українська, 59, каб. 321.

Документи приймаються за адресою: Тернопільська область, місто Шумськ, вулиця Українська, 59., каб. 205.

Телефон для довідок: (03558) 2 11 83.

Конкурсна комісія.