В останню путь провели військового з с. Тилявка

Дата: 08.09.2022 17:50

У Шумській громаді провели в останню путь 47-річного військового, сержанта, командира відділення гірсько-штурмового взводу Віктора Чорноокого, який загинув 29 серпня 2022 року у боях з російським агресором під час наступальних дій поблизу сіл Нововознесенське та Миролюбівка, Херсонської області.

У Шумську вздовж дороги живим коридором на колінах стояли сотні людей, з квітами та лампадками у руках. Сакральною мелодією «Плине кача» зустріли траурний кортеж. На площі Героїв Майдану собор священників Православної Церкви України відправив панахиду.

Похоронну літургію за упокій душі загиблого Героя відслужили у рідному селі Тилявка у церкві Воздвиження Животворящого Хреста Господнього. Поховали на місцевому кладовищі з усіма почестями, під залпи почесної варти та Державний Гімн у виконанні військового оркестру.

Шумська громада висловлює щирі співчуття рідним, близьким та бойовим побратимам з приводу важкої втрати. Вічна пам’ять та шана усім, хто ціною власного життя захищає майбутнє України!

Сьогодні, 8 вересня, у громаді оголошено днем жалоби за загиблим військовим Віктором Чорнооким.