Тернопільська область, Кременецький район

Шумська громада в скорботі

Дата: 05.09.2022 17:10

Фото без опису

29 серпня 2022 року у запеклих боях за українську землю загинув наш земляк, житель с.Тилявка, сержант, командир бойової машини командного відділення гірсько-штурмового взводу - Чорноокий Віктор Петрович, внаслідок бойового зіткнення під час наступальних дій під Нововознесенське - Миролюбівка Херсонської області.
Народився Чорноокий Віктор Петрович 12 лютого 1975 року в с. Тилявка. Завжди усміхнений, він мав на всі питання свої відповіді, мав власну життєву позицію і чітко її дотримувався, ніколи не стояв в стороні від проблем. Віктор – патріот та приклад справжнього Героя!
Пішла з життя людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця. Не вистачає слів, щоб передати смуток та біль непоправної втрати.
Щирі співчуття близьким та рідним загиблого. Розділяємо ваш біль та схиляємо голови в глибокій скорботі.
Про дату зустрічі тіла загиблого Героя та чин поховання буде повідомлено додатково.

Вічна Пам'ять та слава Герою!