Тернопільська область, Кременецький район

Вітання міського голови з початком навчального року

Дата: 31.08.2022 17:52

Шановні шумчани, працівники освітньої галузі!

У переддень першого вересня вітаю вас з початком навчального року! Сьогодні навчальний процес проходить в умовах повномаштабної війни з російським загарбником.
Тому хочу повідомити вас про те, що в громаді проведена робота по підготовці закладів освіти під час воєнного стану, за результатами якої у 18 школах громади навчання буде проводитись в очному, тобто звичному режимі.
Таке рішення прийняте на основі рекомендацій комісії, яка здійснювала обстеження закладів освіти та підготовки укриттів. У комісію були включені представники Кременецького підрозділу Державної служби надзвичайних ситуацій та Шумського відділення поліції.
Цього навчального року у закладах громади будуть навчатися понад 2700 учнів, з них понад 100 дітей, які вимушено залишили власні домівки.
З червня відновлено роботу ясла-садка у Шумську. Здійснюються підготовчі роботи щодо відновлення навчання у ще одному дитячому садку с. Рохманів.
Планується очна форма роботи 3-х позашкільних закладів освіти: центру позашкільної роботи, детячої юнацько-спортивної школи та школи мистецтв.
Також будуть працювати в очному режимі: інклюзивно-ресурсний центр та реорганізована міжшкільна навчально-виробнича майстерня, яка функціонує як ресурсний центр і надає професійну підготовку.
У 9 закладах освіти, у яких немає відповідних приміщень для найпростіших укриттів, навчання відбуватиметься в дистанційній формі.
Форма навчання може змінюватися впродовж навчального року, в залежності від зміни безпекової ситуації.

Надіємося на Бога та Збройні Сили України, віримо в Перемогу!
Слава Ісусу Христу! Слава Україні!

З повагою,
міський голова Вадим Боярський